294
edits
Evil Sonic (talk | contribs) No edit summary |
Evil Sonic (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 115: | Line 115: | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Ani259MS.gif]] | | [[Image:Ani259MS.gif]] | ||
| Marshtomp | | [[Marshtomp]] | ||
| 100 | | 100 | ||
| Water/Ground | | [[Water]]/[[Ground]] | ||
| ♀ | | ♀ | ||
| Muddy | | Muddy | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Ani055MS.gif]] | | [[Image:Ani055MS.gif]] | ||
| Golduck | | [[Golduck]] | ||
| ??? | | ??? | ||
| Water/Psychic | | [[Water]]/[[Psychic]] | ||
| ♂ | | ♂ | ||
| Gol | | Gol | ||
|- | |- | ||
| [[Image:Ani065MS.gif]] | | [[Image:Ani065MS.gif]] | ||
| Alakazam | | [[Alakazam]] | ||
| ??? | | ??? | ||
| Psychic | | [[Psychic]] | ||
| ♂ | | ♂ | ||
| Psikat | | Psikat | ||
|- | |- | ||
| | | [[Image:Ani302MS.gif]] | ||
| | | [[Sableye]] | ||
| | | ??? | ||
| [[Dark]]/[[Ghost]] | |||
| ♂ | |||
| Darkblade | |||
|- | |||
| [[Image:Ani334MS.gif]] | |||
| [[Altaria]] | |||
| ??? | |||
| [[Dragon]]/[[Flying]] | |||
| ♀ | |||
| Drajii | |||
|- | |||
| [[Image:Ani068MS.gif]] | |||
| [[Machamp]] | |||
| ??? | |||
| [[Fighting]] | |||
| ♂ | |||
| Macha | |||
|} | |} | ||
edits