199
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 73: | Line 73: | ||
x | x | ||
===Cartas=== | ===[[Mail#Generation IV|Cartas]]=== | ||
{| | |||
|Carta Acero | |||
|- | |||
|Carta Aérea | |||
|- | |||
|Carta Corazón | |||
|- | |||
|Carta Flores | |||
|- | |||
|Carta Fuego | |||
|- | |||
|Carta Hierba | |||
|- | |||
|Carta Mina | |||
|- | |||
|Carta Nieve | |||
|- | |||
|Carta Pompas | |||
|- | |||
|Carta Sideral | |||
|} | |||
===Objetos Batalla=== | ===Objetos Batalla=== |
edits