904
edits
No edit summary |
|||
Line 7: | Line 7: | ||
{| class="roundy" style="text-align:center; background: #ccccff; width:full%" | {| class="roundy" style="text-align:center; background: #ccccff; width:full%" | ||
! Designer | ! Designer | ||
! | ! I | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Ken Sugimori</span> | ||
| http://www.greenchu.de/sprites/icons/001.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/002.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/003.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/050.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/051.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/081.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/082.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/092.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/093.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/094.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/102.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/103.png | | http://www.greenchu.de/sprites/icons/001.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/002.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/003.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/050.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/051.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/081.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/082.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/092.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/093.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/094.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/102.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/103.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Atsuko Nishida</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/004.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/005.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/006.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/007.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/008.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/013.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/014.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/015.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/025.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/026.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/037.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/043.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/044.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/045.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/060.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/061.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/062.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/069.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/070.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/071.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/077.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/078.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/133.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/134.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/135.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/136.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/147.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/148.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/004.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/005.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/006.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/007.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/008.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/013.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/014.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/015.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/025.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/026.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/037.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/043.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/044.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/045.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/060.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/061.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/062.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/069.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/070.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/071.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/077.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/078.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/133.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/134.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/135.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/136.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/147.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/148.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Motofumi Fujiwara</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Shigeki Morimoto</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/052.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/151.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/052.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/151.png | ||
|- | |- | ||
Line 33: | Line 28: | ||
! Designer | ! Designer | ||
! Gender | ! Gender | ||
! | ! II | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Ken Sugimori]] | | [[Ken Sugimori]] | ||
Line 74: | Line 69: | ||
! Designer | ! Designer | ||
! Gender | ! Gender | ||
! | ! III | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Ken Sugimori]] | | [[Ken Sugimori]] | ||
Line 135: | Line 130: | ||
! Designer | ! Designer | ||
! Gender | ! Gender | ||
! | ! IV | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Ken Sugimori]] | |[[Ken Sugimori]] | ||
| ♂ | | ♂ | ||
| | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/479.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/483.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/484.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Atsuko Nishida]] | | [[Atsuko Nishida]] | ||
| ♀ | | ♀ | ||
| http://www.greenchu.de/sprites/icons/470.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/471.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/470.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/471.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|[[Motofumi Fujiwara]] | |[[Motofumi Fujiwara]] | ||
Line 200: | Line 195: | ||
! Designer | ! Designer | ||
! Gender | ! Gender | ||
! | ! V | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Ken Sugimori]] | | [[Ken Sugimori]] | ||
| ♂ | | ♂ | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/508.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/538.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/539.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/631.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/632.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/599.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/600.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/601.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/643.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/644.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/506.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/508.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/538.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/539.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/631.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/632.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/599.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/600.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/601.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/643.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/644.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| [[Atsuko Nishida]] | | [[Atsuko Nishida]] | ||
Line 240: | Line 235: | ||
|[[Saya Tsuruta]] | |[[Saya Tsuruta]] | ||
| ♀ | | ♀ | ||
| | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/595.png | ||
|- style="background: # | |- style="background: #fff" | ||
|[[Mana Ibe]] | |[[Mana Ibe]] | ||
| ♀ | | ♀ | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/494 | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/494.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/507.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/554.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/555.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/587.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/592.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/593.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/610.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/612.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/618.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|[[Reiko Tanoue]] | |[[Reiko Tanoue]] | ||
| ♀ | | ♀ | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/495.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/496.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/497.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/519 | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/495.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/496.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/497.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/519.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/540.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|[[Tomohiro Kitakaze]] | |[[Tomohiro Kitakaze]] | ||
| ♂ | | ♂ | ||
| | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/545.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/616.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|[[Maiko Fujiwara]] | |[[Maiko Fujiwara]] | ||
Line 272: | Line 267: | ||
|[[Keiko Moritsugu]] | |[[Keiko Moritsugu]] | ||
| ♀ | | ♀ | ||
| | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/579.png | ||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="background:transparent; height:5px" | | | colspan="4" style="background:transparent; height:5px" | | ||
Line 280: | Line 275: | ||
{| class="roundy" style="text-align:center; background: #ccccff; width:full%" | {| class="roundy" style="text-align:center; background: #ccccff; width:full%" | ||
! Designer | ! Designer | ||
! | ! VI | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Ken Sugimori</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/716a.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/717.png | |||
| | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Atsuko Nishida</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/700.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/700.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Motofumi Fujiwara</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Hironobu Yoshida</span> | ||
| X | | X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Takao Unno</span> | ||
| http://www.greenchu.de/sprites/icons/445m1.png | | http://www.greenchu.de/sprites/icons/445m1.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Kanako Eo</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Kenkichi Toyama</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Hiroki Fuchino</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Yusuke Ohmura</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/656.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/657.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/658.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/716a.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/717.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/656.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/657.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/658.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/716a.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/717.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Hyunjung Lee</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/659.png | |||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/678.png | |- style="background: #fff" | ||
|<span style="color:purple">Saya Tsuruta</span> | |||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/661.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/682.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/678.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/704.png | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Mana Ibe</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/707.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/707.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Reiko Tanoue</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:blue">Tomohiro Kitakaze</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/006m1.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/150m2.png | |http://www.greenchu.de/sprites/icons/006m1.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/150m2.png | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
| | |<span style="color:purple">Megumi Mizutani</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/531m1.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/674.png | |||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/ | |- style="background: #fff" | ||
|- style="background: # | |<span style="color:blue">James Turner</span> | ||
| | | X | ||
| | |||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|Yuki Kawamoto | |<span style="color:purple">Yuki Kawamoto</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #fff" | |- style="background: #fff" | ||
|Mayo Otani | |<span style="color:purple">Mayo Otani</span> | ||
|X | |X | ||
|- style="background: #CAFF70" | |- style="background: #CAFF70" | ||
| | |<span style="color:blue">Hitoshi Ariga</span> | ||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/015m1.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/675.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/679.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/680.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/681.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/686.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/687.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/696.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/697.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/698.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/699.png | |||
|http://www.greenchu.de/sprites/icons/675.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/679.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/680.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/681.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/686.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/687.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/696.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/697.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/698.png http://www.greenchu.de/sprites/icons/699.png | |- style="background: #fff" | ||
|<span style="color:blue">Kensaku Nabana</span> | |||
| X | |||
|- style="background: #fff" | |||
|<span style="color:purple">Emi Ando</span> | |||
|X | |||
|- | |- | ||
| colspan="4" style="background:transparent; height:5px" | | | colspan="4" style="background:transparent; height:5px" | | ||
|} | |} |
edits