15,870
edits
m (→Johto) |
Reinhartmax (talk | contribs) m (→Kanto) |
||
Line 83: | Line 83: | ||
| style="background: #{{rock color light}}; {{roundybl|5px}}; color:#{{rock color dark}};" | Unknown | | style="background: #{{rock color light}}; {{roundybl|5px}}; color:#{{rock color dark}};" | Unknown | ||
| style="background: #{{rock color light}};" | [[File:076MS.png|link=Golem]][[File:112MS.png|link=Rhydon]] | | style="background: #{{rock color light}};" | [[File:076MS.png|link=Golem]][[File:112MS.png|link=Rhydon]] | ||
|- | |||
|- | |||
| style="background: #{{rock color light}}; {{roundybl|5px}}; color:#{{rock color dark}};" | Given Away | |||
| style="background: #{{rock color light}};" | [[File:095MS.png|link=Brock's Onix]] | |||
|- | |- | ||
edits