2,177
edits
Blazingfist (talk | contribs) mNo edit summary |
Satoshi101 (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 214: | Line 214: | ||
| 藤原啓治 | | 藤原啓治 | ||
| [[Maxie]], {{p|Sudowoodo}}, {{SSB|Mewtwo}} ([[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U|SSB4]]) | | [[Maxie]], {{p|Sudowoodo}}, {{SSB|Mewtwo}} ([[Super Smash Bros. for Nintendo 3DS/Wii U|SSB4]]) | ||
|- | |||
| Tatsuya Fujiwara | |||
| 藤原竜也 | |||
| [[Barza]] | |||
|- | |- | ||
| [[Misato Fukuen]] | | [[Misato Fukuen]] | ||
Line 1,434: | Line 1,438: | ||
| 篠原恵美 | | 篠原恵美 | ||
| {{an|Aya}}, [[Dr. Abby]] | | {{an|Aya}}, [[Dr. Abby]] | ||
|- | |||
| Shin'ichi Shinohara | |||
| 篠原信一 | |||
| {{p|Hippopotas}} ([[M18]] | |||
|- | |- | ||
| Ryōko Shintani | | Ryōko Shintani |
edits