15,837
edits
m (And back to normal) |
No edit summary |
||
Line 32: | Line 32: | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|687|Malamar|Malamar|dark|psychic|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|687|Malamar|Malamar|dark|psychic|link=no}} | ||
| width="15%" | {{ReservePoké|686|Inkay|Inkay|dark|psychic|link=no}} | | width="15%" | {{ReservePoké|686|Inkay|Inkay|dark|psychic|link=no}} | ||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
|- | |||
! style="text-align:right;" | Temporary used by Bonnie: | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|172|Pichu|Pichu|electric|link=no}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|672|Skiddo|Skiddo|grass|link=no}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|704|Goomy|Goomy|dragon|link=Ash's Goomy}} | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
| width="15%" | | |||
|- | |||
! style="text-align:right;" | Befriended by Bonnie: | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|677|Espurr|Espurr|psychic|link=no}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|669|Flabébé|Flabébé|fairy|link=no}} | |||
| width="15%" | {{ReservePoké|131|Lapras|Lapras|water|ice|link=no}} | |||
| width="15%" | | | width="15%" | | ||
| width="15%" | | | width="15%" | |
edits