176
edits
mNo edit summary |
LeoKetchumB (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 183: | Line 183: | ||
|Kenny | |Kenny | ||
|Similar to ''Kengo''. | |Similar to ''Kengo''. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
||{{tt|French|European}} | |||
|Kenny/Gilles{{tt|*|DP122-present}} | |||
| | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Korean | |Korean |
edits