19,479
edits
m (→Voice actors) |
m (→Names) |
||
Line 61: | Line 61: | ||
| Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | | Chinese ({{tt|Mandarin|Taiwan}}) | ||
| 米茹菲 ''Mǐrúfēi'' | | 米茹菲 ''Mǐrúfēi'' | ||
| Transliteration of her Japanese name | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Chinese ({{tt|Cantonese|Hong Kong}}) | |||
| 美露菲 ''Méihlouhfēi'' | |||
| Transliteration of her Japanese name | | Transliteration of her Japanese name | ||
|} | |} |