42,647
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 50: | Line 50: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[XY024]]{{tt|*|After being delayed}} | | [[XY024]]{{tt|*|After being delayed}} | ||
| {{MSP|475M|Gallade}} {{me|Gallade}} | |||
| <!--[[File:Mega Journal Gallade.png]]--> | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
| [[XY052]] | |||
| {{MSP|080M|Sableye}} {{me|Sableye}} | | {{MSP|080M|Sableye}} {{me|Sableye}} | ||
| <!--[[File:Mega Journal Sableye.png]]--> | | <!--[[File:Mega Journal Sableye.png]]--> | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| [[XY053]] | | [[XY053]] |