14,908
edits
m (→Shinies) |
m (→Shinies) |
||
Line 51: | Line 51: | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Remoraid|Spr_5b_223_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Remoraid|Spr_5b_223_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Mightyena|Spr_5b_262_s.png|dark|dark|size=96px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Exploud|Spr_5b_295_s.png|normal|normal|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Exploud|Spr_5b_295_s.png|normal|normal|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Swalot|Spr_5b_317_f_s.png|poison|poison|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Swalot|Spr_5b_317_f_s.png|poison|poison|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Gorebyss|Spr_5b_368_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Gorebyss|Spr_5b_368_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Luvdisc|Spr_5b_370_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Luvdisc|Spr_5b_370_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Spiritomb|Spr_5b_442_s.png|ghost|dark|size=96px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Snover|Spr_5b_459_m_s.png|grass|ice|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Snover|Spr_5b_459_m_s.png|grass|ice|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Magnezone|Spr_5b_462_s.png|electric|steel|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Magnezone|Spr_5b_462_s.png|electric|steel|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Audino|Spr_5b_531_s.png|normal|normal|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Audino|Spr_5b_531_s.png|normal|normal|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Krookodile|Spr_5b_553_s.png|ground|dark|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Krookodile|Spr_5b_553_s.png|ground|dark|size=96px|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Vanillite|Spr_5b_582_s.png|ice|ice|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Vanillite|Spr_5b_582_s.png|ice|ice|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Haxorus|Spr_5b_612_s.png|Dragon|dragon|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Haxorus|Spr_5b_612_s.png|Dragon|dragon|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Skiddo|672Skiddo.png|grass|grass|size=96px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Skiddo| | | {{ActivePoké|Wowy|Trevenant|709Trevenant.png|Ghost|grass|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Trevenant| | |||
|} | |} | ||