359
edits
No edit summary |
|||
Line 198: | Line 198: | ||
| 51 episodes | | 51 episodes | ||
| Fighting [[Iris's Emolga]] | | Fighting [[Iris's Emolga]] | ||
|- style="background:#fff" | |||
| {{MSP|656|Froakie}} → {{MS|657|Ash's Frogadier}} | |||
| {{Ash}} | |||
| [[XY001]] → [[XY052]] | |||
| 51 episodes | |||
| Battling a {{p|Barbaracle}} | |||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" | ||
| {{MSP|252|Treecko}} → {{MS|253|Ash's Grovyle}} | | {{MSP|252|Treecko}} → {{MS|253|Ash's Grovyle}} | ||
Line 415: | Line 421: | ||
| [[James's Inkay]] | | [[James's Inkay]] | ||
| [[XY003]] | | [[XY003]] | ||
| | | | ||
|- style="background:#fff" | |- style="background:#fff" |
edits