14,873
edits
mNo edit summary |
m (→Shinies) |
||
Line 48: | Line 48: | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Dratini|Spr_5b_147_s.png|dragon|dragon|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Dratini|Spr_5b_147_s.png|dragon|dragon|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Hoothoot|Spr_5b_163_s.png|normal|flying|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Hoothoot|Spr_5b_163_s.png|normal|flying|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Azumarill|Spr_5b_184_s.png|water|fairy|size=96px|link=no}} | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Remoraid|Spr_5b_223_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Remoraid|Spr_5b_223_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Exploud|Spr_5b_295_s.png|normal|normal|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Exploud|Spr_5b_295_s.png|normal|normal|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Swalot|Spr_5b_317_f_s.png|poison|poison|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Swalot|Spr_5b_317_f_s.png|poison|poison|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Gorebyss|Spr_5b_368_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Gorebyss|Spr_5b_368_s.png|water|water|size=96px|link=no}} | ||
Line 60: | Line 61: | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Vanillite|Spr_5b_582_s.png|ice|ice|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Vanillite|Spr_5b_582_s.png|ice|ice|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Haxorus|Spr_5b_612_s.png|Dragon|dragon|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Haxorus|Spr_5b_612_s.png|Dragon|dragon|size=96px|link=no}} | ||
|- | |||
| {{ActivePoké|Wowy|Skiddo|Spr_5b_672_s.png|grass|grass|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Skiddo|Spr_5b_672_s.png|grass|grass|size=96px|link=no}} | ||
| {{ActivePoké|Wowy|Trevenant|Spr_5b_709_s.png|Ghost|grass|size=96px|link=no}} | | {{ActivePoké|Wowy|Trevenant|Spr_5b_709_s.png|Ghost|grass|size=96px|link=no}} | ||
|} | |} |