23
edits
Line 10: | Line 10: | ||
{| width="150px" style="margin:auto; background:#{{Water color}}; border:3px solid #{{Water color dark}}; {{roundy|15px}}" | {| width="150px" style="margin:auto; background:#{{Water color}}; border:3px solid #{{Water color dark}}; {{roundy|15px}}" | ||
! colspan="2" style="background:#{{Water color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ! colspan="2" style="background:#{{Water color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|133|Eevee}} | | width="40px" | {{MSP|133|Eevee}} | ||
Line 27: | Line 21: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|136|Flareon}} | | width="40px" | {{MSP|136|Flareon}} | ||
| {{p|Flareon}} | | {{p|Flareon}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|183|Marill}} | |||
| {{p|Marill}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|184|Azumarill}} | |||
| {{p|Azumarill}} | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|196|Espeon}} | | width="40px" | {{MSP|196|Espeon}} | ||
Line 33: | Line 33: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|197|Umbreon}} | | width="40px" | {{MSP|197|Umbreon}} | ||
| {{p|Umbreon}} | | {{p|Umbreon}} | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|298|Azurill}} | |||
| {{p|Azurill}} | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|470|Leafeon}} | | width="40px" | {{MSP|470|Leafeon}} | ||
Line 39: | Line 42: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|471|Glaceon}} | | width="40px" | {{MSP|471|Glaceon}} | ||
| {{p|Glaceon | | {{p|Glaceon}} | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|489|Phione}} | | width="40px" | {{MSP|489|Phione}} | ||
Line 48: | Line 48: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| style="{{roundybl}}; width=40px" | {{MSP|490|Manaphy}} | | style="{{roundybl}}; width=40px" | {{MSP|490|Manaphy}} | ||
| style="{{roundybr}}" | {{p|Manaphy}}<br>''Boss'' | | style="{{roundybr}}" | {{p|Manaphy}}<br>''Boss'' | ||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|618|Stunfisk}} | |||
| {{p|Stunfisk}} | |||
|} | |} | ||
edits