1,974
edits
HoopsterJohn (talk | contribs) |
HoopsterJohn (talk | contribs) |
||
Line 594: | Line 594: | ||
| {{pdollar}}4 | | {{pdollar}}4 | ||
| {{pdollar}}4 | | {{pdollar}}4 | ||
| — | |||
| — | |||
|- style="text-align:center; background:#FFF" | |||
| style="text-align:left; background:#FFF; padding-left:5px; padding-right:5px" | {{tc|Winstrate}} | |||
| — | |||
| — | |||
| {{pdollar}}2{{tt|*|Ruby and Sapphire}}<br>{{pdollar}}40{{tt|*|Emerald}} | |||
| — | |||
| — | | — | ||
| — | | — |
edits