369
edits
Line 56: | Line 56: | ||
| DPBP#011 || Metapod || {{e|Grass}} || 9 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#011 || Metapod || {{e|Grass}} || 9 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
|- | |- | ||
| | | - || Roselia || {{e|Grass}} || 32 || | ||
|- | |||
| - || Roserade || {{e|Grass}} || 37 || | |||
|- | |- | ||
| DPBP#304 || Sceptile || {{e|Grass}} || 52 || [[Image:Rare_rare.gif]]H | | DPBP#304 || Sceptile || {{e|Grass}} || 52 || [[Image:Rare_rare.gif]]H | ||
Line 83: | Line 85: | ||
| DPBP#275 || Magmcargo || {{e|Fire}} || 35 || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | DPBP#275 || Magmcargo || {{e|Fire}} || 35 || [[Image:Rare_uncom.gif]] | ||
|- | |- | ||
| | | - || Magmar || {{e|Fire}} || 27 || | ||
|- | |||
| - || Magmortar || {{e|Fire}} || 52 || | |||
|- | |- | ||
|- style="background: #99ccff;" | |- style="background: #99ccff;" | ||
Line 94: | Line 98: | ||
|- style="background: #99ccff;" | |- style="background: #99ccff;" | ||
| DPBP#175 || Articuno || {{e|Water}} || 46 || [[Image:Rare_rare.gif]] | | DPBP#175 || Articuno || {{e|Water}} || 46 || [[Image:Rare_rare.gif]] | ||
|- | |||
| - || Buizel || {{e|Water}} || 14 || | |||
|- | |- | ||
| DPBP#424 || Clamperl || {{e|Water}} || 15 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#424 || Clamperl || {{e|Water}} || 15 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
Line 101: | Line 107: | ||
| DPBP#402 || Feebas || {{e|Water}} || 4 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#402 || Feebas || {{e|Water}} || 4 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
|- | |- | ||
| - || Floatzel || {{e|Water}} || | | - || Floatzel || {{e|Water}} || 32 || | ||
|- | |- | ||
|- style="background: #99ccff;" | |- style="background: #99ccff;" | ||
Line 156: | Line 160: | ||
| DPBP#328 || Wingull || {{e|Water}} || 6 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#328 || Wingull || {{e|Water}} || 6 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
|- | |- | ||
| | | - || Electabuzz || {{e|Lightning}} || 32 || | ||
|- | |||
| - || Electivire || {{e|Lightning}} || 50 || | |||
|- | |- | ||
| - || Pachirisu || {{e|Lightning}} || 30 || [[Image:Rare_rare.gif]]H | | - || Pachirisu || {{e|Lightning}} || 30 || [[Image:Rare_rare.gif]]H | ||
Line 220: | Line 226: | ||
| DPBP#390 || Lunatone || {{e|Fighting}} || 31 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#390 || Lunatone || {{e|Fighting}} || 31 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
|- | |- | ||
| | | DPBP#347 || Makuhita || {{e|Fighting}} || 15 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
|- | |- | ||
| DPBP#061 || Mankey || {{e|Fighting}} || 14 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#061 || Mankey || {{e|Fighting}} || 14 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
Line 250: | Line 256: | ||
|- | |- | ||
| DPBP#172 || Aerodactyl || {{e}} || 44 || [[Image:Rare_rare.gif]] | | DPBP#172 || Aerodactyl || {{e}} || 44 || [[Image:Rare_rare.gif]] | ||
|- | |||
| - || Aipom || {{e}} || 15 || | |||
|- | |- | ||
| DPBP#387 || Altaria || {{e}} || 42 || [[Image:Rare_rare.gif]] | | DPBP#387 || Altaria || {{e}} || 42 || [[Image:Rare_rare.gif]] | ||
|- | |||
| - || Ambipom || {{e}} || 34 || | |||
|- | |||
| - || Chatot || {{e}} || 30 || | |||
|- | |- | ||
| DPBP#157 || Eevee || {{e}} || 14 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#157 || Eevee || {{e}} || 14 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
Line 262: | Line 274: | ||
|- | |- | ||
| DPBP#266 || Granbull || {{e}} || 34 || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | DPBP#266 || Granbull || {{e}} || 34 || [[Image:Rare_uncom.gif]] | ||
|- | |||
| - || Glameow || {{e}} || 17 || | |||
|- | |- | ||
| DPBP#041 || Igglybuff || {{e}} || 6 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#041 || Igglybuff || {{e}} || 6 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
Line 285: | Line 299: | ||
|- style="background: #ffccff;" | |- style="background: #ffccff;" | ||
| DPBP#167 || Porygon-Z || {{e}} || 54 || [[Image:Rare_rare.gif]] | | DPBP#167 || Porygon-Z || {{e}} || 54 || [[Image:Rare_rare.gif]] | ||
|- | |||
| - || Purugly || {{e}} || 47 || | |||
|- | |- | ||
| DPBP#265 || Snunbull || {{e}} || 11 || [[Image:Rare_com.gif]] | | DPBP#265 || Snunbull || {{e}} || 11 || [[Image:Rare_com.gif]] | ||
Line 308: | Line 324: | ||
|- | |- | ||
| - || Amulet Coin || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | - || Amulet Coin || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | ||
|- | |||
| - || Energy Restore || T || - || | |||
|- | |||
| - || Energy Switch || T || - || | |||
|- | |- | ||
| - || Dome Fossil || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | - || Dome Fossil || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | ||
Line 322: | Line 342: | ||
|- | |- | ||
| - || Old Amber || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | - || Old Amber || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | ||
|- | |||
| - || PlusPlower || T || - || | |||
|- | |||
| - || Pokeball || T || - || | |||
|- | |||
| - || Potion || T || - || | |||
|- | |- | ||
| - || Premier Ball || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | - || Premier Ball || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | ||
|- | |||
| - || Professor Oak's Visit|| T || - || | |||
|- | |- | ||
| - || Rare Candy || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] | | - || Rare Candy || T || - || [[Image:Rare_uncom.gif]] |
edits