3,337
edits
Line 859: | Line 859: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Sherman.png|150px]] | | [[File:Sherman.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Sherman''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | ||
| '''{{color2|{{y color}}|Jamie McGonnigal}}''' | | '''{{color2|{{y color}}|Jamie McGonnigal}}''' | ||
Line 867: | Line 867: | ||
| '''Meyer''' | | '''Meyer''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | ||
| ''' | | '''???''' | ||
| | | | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Dolan.png|150px]] | | [[File:Dolan.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Dolan''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
Line 877: | Line 877: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Premier.png|150px]] | | [[File:Premier.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Penelope''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Bella Hudson|Erica Schroeder}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Lisa Kalos.png|150px]] | |||
| '''Lisa''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Ellie Kalos.png|150px]] | |||
| '''Ellie''' | |||
| ''{{color2|{{y color}}|Alyson Leigh Rosenfeld}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Grampa XY015.png|150px]] | |||
| '''Grampa''' | |||
| ''{{color2|{{y color}}|Marc Thompson}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Granny XY015.png|150px]] | |||
| '''Granny''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Rimu.png|150px]] | |||
| '''Rimu''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Rena.png|150px]] | |||
| '''Rena''' | |||
| ''{{color2|{{y color}}|Bella Hudson|Erica Schroeder}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Bella Hudson|Erica Schroeder}}'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
Line 885: | Line 921: | ||
| '''Sanpei''' | | '''Sanpei''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:King Shabboneau.png|150px]] | |||
| '''King Shabboneau''' | |||
| ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | |||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Princess Allie.png|150px]] | |||
| '''Princess Allie''' | |||
| ''Some random new VA'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | |
edits