3,337
edits
Line 865: | Line 865: | ||
|-align=center | |-align=center | ||
| [[File:Meyer.png|150px]] | | [[File:Meyer.png|150px]] | ||
| ''' | | '''Meyer''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | | ''{{color2|{{y color}}|Bill Rogers}}'' | ||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
Line 884: | Line 884: | ||
| [[File:Sanpei.png|150px]] | | [[File:Sanpei.png|150px]] | ||
| '''Sanpei''' | | '''Sanpei''' | ||
| ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}} | | ''{{color2|{{y color}}|Tom Wayland}}'' | ||
| '''N/A''' | |||
| | |||
|-align=center | |||
| [[File:Grant anime.png|150px]] | |||
| '''Grant''' | |||
| ''I don't know right now'' | |||
| '''N/A''' | | '''N/A''' | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits