336
edits
Line 432: | Line 432: | ||
|- | |- | ||
| [[TM09]] || {{m|Take Down}} || {{ic|Normal}} | | [[TM09]] || {{m|Take Down}} || {{ic|Normal}} | ||
|- | |||
| [[TM12]] || {{m|Sweet Scent}} || {{ic|Normal}} | |||
|- | |- | ||
| [[TM10]] || {{m|Double-Edge}} || {{ic|Normal}} | | [[TM10]] || {{m|Double-Edge}} || {{ic|Normal}} |
edits