2,464
edits
No edit summary |
(→List of Pokémon: Added Mega Evolutions of Mewtwo.) |
||
Line 57: | Line 57: | ||
|{{p|Farfetch'd}} | |{{p|Farfetch'd}} | ||
|352 | |352 | ||
|- style="background:#FFF" | |||
|150 | |||
|{{MSP|150|Mewtwo}} | |||
|{{p|Mewtwo}}<br><small>Mega Mewtwo X</small><br><small>Mega Mewtwo Y</small> | |||
| 780 | |||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
|161 | |161 |
edits