19,653
edits
Misty Kasumi (talk | contribs) |
m (Reverted edits by Misty Kasumi (talk) to last revision by Dennou Zenshi) |
||
Line 59: | Line 59: | ||
|{{a|Trace}} | |{{a|Trace}} | ||
|{{DL|Mega Stone|Alakazite}} | |{{DL|Mega Stone|Alakazite}} | ||
|- style="background:#FFFFFF" | |||
|{{p|Gengar}} | |{{p|Gengar}} | ||
|[[File:094Gengar.png|160px]] | |[[File:094Gengar.png|160px]] |
edits