12,712
edits
No edit summary |
(As if I haven't edited my Userspace enough today.) |
||
Line 91: | Line 91: | ||
|- | |- | ||
| width="100%" style="background:#EEEEEE; {{roundy|15px}}" | <span class=plainlinks> '''[http://steamcommunity.com/id/JoTheMarten <span style="color:#000000;">Steam</span>]'''</span> | | width="100%" style="background:#EEEEEE; {{roundy|15px}}" | <span class=plainlinks> '''[http://steamcommunity.com/id/JoTheMarten <span style="color:#000000;">Steam</span>]'''</span> | ||
|- | |||
| width="100%" style="background:#EEEEEE; {{roundy|15px}}" | <span class=plainlinks> '''[https://twitter.com/JoOnBulba <span style="color:#000000;">Twitter</span>]'''</span> | |||
|- | |- | ||
| width="100%" style="background:#EEEEEE; {{roundy|15px}}" | <span class=plainlinks> '''[http://venatorphile.tumblr.com/ <span style="color:#000000;">Tumblr</span>]'''</span> | | width="100%" style="background:#EEEEEE; {{roundy|15px}}" | <span class=plainlinks> '''[http://venatorphile.tumblr.com/ <span style="color:#000000;">Tumblr</span>]'''</span> |
edits