38
edits
Carmenstar97 (talk | contribs) mNo edit summary |
(%) |
||
Line 250: | Line 250: | ||
| 64 | | 64 | ||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}};" | 80 | | style="background:#FFF; {{roundybr|5px}};" | 80 | ||
|}{{left clear}} | |||
{| style="background: #{{normal color light}}; {{roundy|1em}}; border: 3px solid #{{normal color}};" | |||
|- | |||
! style="{{roundytl|5px}};" | Turn | |||
! style="{{roundytr|5px}};" | Chance (%) | |||
! style="{{roundytl|5px}};" | Turn | |||
! style="{{roundytr|5px}};" | Chance (%) | |||
! style="{{roundytl|5px}};" | Turn | |||
! style="{{roundytr|5px}};" | Chance (%) | |||
! style="{{roundytl|5px}};" | Turn | |||
! style="{{roundytr|5px}};" | Chance (%) | |||
! style="{{roundytl|5px}};" | Turn | |||
! style="{{roundytr|5px}};" | Chance (%) | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 1 | |||
| 100% | |||
| 17 | |||
| 00.2563% | |||
| 33 | |||
| 00.0595% | |||
| 49 | |||
| 03.0517% | |||
| 65 | |||
| 00.1678% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 2 | |||
| 49.9998% | |||
| 18 | |||
| 00.4059% | |||
| 34 | |||
| 00.0854% | |||
| 50 | |||
| 00.1526% | |||
| 66 | |||
| 00.1373% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 3 | |||
| 24.9985% | |||
| 19 | |||
| 00.4410% | |||
| 35 | |||
| 00.0870% | |||
| 51 | |||
| 99.9985% | |||
| 67 | |||
| 00.0992% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 4 | |||
| 12.4985% | |||
| 20 | |||
| 00.4120% | |||
| 36 | |||
| 00.0931% | |||
| 52 | |||
| 99.9985% | |||
| 68 | |||
| 00.1450% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 5 | |||
| 00.1801% | |||
| 21 | |||
| 00.5234% | |||
| 37 | |||
| 00.2396% | |||
| 53 | |||
| 00.0336% | |||
| 69 | |||
| 00.1053 | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 6 | |||
| 00.2518% | |||
| 22 | |||
| 00.4135% | |||
| 38 | |||
| 00.3769% | |||
| 54 | |||
| 00.0458% | |||
| 70 | |||
| 00.1515% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 7 | |||
| 00.2533% | |||
| 23 | |||
| 00.4028% | |||
| 39 | |||
| 00.1968% | |||
| 55 | |||
| 00.0351 | |||
| 71 | |||
| 00.2853 | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 8 | |||
| 00.1556% | |||
| 24 | |||
| 99.9985% | |||
| 40 | |||
| 00.1968% | |||
| 56 | |||
| 00.0610% | |||
| 72 | |||
| 00.0015% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 9 | |||
| 99.9970% | |||
| 25 | |||
| 78.1265% | |||
| 41 | |||
| 00.1526% | |||
| 57 | |||
| 00.0031% | |||
| 73 | |||
| 04.7058% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 10 | |||
| 00.1038% | |||
| 26 | |||
| 58.5999% | |||
| 42 | |||
| 00.0305% | |||
| 58 | |||
| 00.0763% | |||
| 74 | |||
| 04.3030% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 11 | |||
| 00.3708% | |||
| 27 | |||
| 39.0762 | |||
| 43 | |||
| 00.3815% | |||
| 59 | |||
| 00.1038 | |||
| 75 | |||
| 04.3137 | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 12 | |||
| 00.2777% | |||
| 28 | |||
| 31.2744% | |||
| 44 | |||
| 00.0610% | |||
| 60 | |||
| 00.0916% | |||
| 76 | |||
| 01.9608% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 13 | |||
| 00.3006% | |||
| 29 | |||
| 15.6738% | |||
| 45 | |||
| 00.7629% | |||
| 61 | |||
| 00.0290% | |||
| 77 | |||
| 0% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 14 | |||
| 00.3098% | |||
| 30 | |||
| 07.8857% | |||
| 46 | |||
| 00.0916% | |||
| 62 | |||
| 00.1068% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| 15 | |||
| 00.2960% | |||
| 31 | |||
| 00.1190% | |||
| 47 | |||
| 01.5259% | |||
| 63 | |||
| 00.0366% | |||
|-style="background:#FFF;" | |||
| style="background:#FFF; {{roundybl|5px}};" | 16 | |||
| 00.3265% | |||
| 32 | |||
| 00.1144% | |||
| 48 | |||
| 00.1221% | |||
| 64 | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr|5px}};" | 00.1221% | |||
|}{{left clear}} | |}{{left clear}} | ||
edits