13,788
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|585|Deerling}} | | width="40px" | {{MSP|585|Deerling}} | ||
| {{p|Deerling}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|585A|Deerling}} | |||
| {{p|Deerling}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|585S|Deerling}} | |||
| {{p|Deerling}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|585W|Deerling}} | |||
| {{p|Deerling}} | | {{p|Deerling}} | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
Line 17: | Line 26: | ||
| {{p|Cherubi}} | | {{p|Cherubi}} | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP| | | width="40px" | {{MSP|421S|Cherrim}} | ||
| {{p|Cherrim}} | | {{p|Cherrim}} | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
Line 57: | Line 66: | ||
|- style="background:#FFF" | |- style="background:#FFF" | ||
| width="40px" | {{MSP|586|Sawsbuck}} | | width="40px" | {{MSP|586|Sawsbuck}} | ||
| {{p|Sawsbuck}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|586A|Sawsbuck}} | |||
| {{p|Sawsbuck}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|586S|Sawsbuck}} | |||
| {{p|Sawsbuck}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|586W|Sawsbuck}} | |||
| {{p|Sawsbuck}} | | {{p|Sawsbuck}} | ||
|} | |} |
edits