46
edits
m (→Pokémon) |
MasterErnst (talk | contribs) m (→Names) |
||
Line 311: | Line 311: | ||
| Pyramid King Brandon | | Pyramid King Brandon | ||
| From Brave. | | From Brave. | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Finnish | |||
| Pyramidikuningas Brandon | |||
| Direct translation of English name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| French | | French |
edits