20,161
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Past) |
m (→Names) |
||
Line 217: | Line 217: | ||
|Transliteration of her Japanese name. | |Transliteration of her Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
|Chinese (Mainland China) | |rowspan=2|Chinese (Mainland China) | ||
|沙菲雅 ''Shāfēiyǎ'' | |莎菲雅 ''Shāfēiyǎ''{{tt|*|New version}} | ||
|Transliteration of her Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|沙菲雅 ''Shāfēiyǎ''{{tt|*|Old version}} | |||
|Transliteration of her Japanese name. | |Transliteration of her Japanese name. | ||
|}{{-}} | |}{{-}} |