427
edits
Raykyogrou0 (talk | contribs) |
Raykyogrou0 (talk | contribs) |
||
Line 20: | Line 20: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Shining Outcrop || 3★ || Normal (10F) | | Shining Outcrop || 3★ || Normal (10F) | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Unknown Maze || 4★ || Short (7F) | |||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Secret Dunes || 3★ || Normal (8F) | | Secret Dunes || 3★ || Normal (8F) | ||
Line 26: | Line 28: | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" | ||
| Mystical Cliffs || 4★ || Long (12F) | | Mystical Cliffs || 4★ || Long (12F) | ||
|- style="background:#FFF;" | |||
| Storied Shrine || 5★ || Long (12F) | |||
|}{{-}} | |}{{-}} | ||
--> | --> |
edits