42,647
edits
ArcToraphim (talk | contribs) mNo edit summary |
m (→Appearance) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Spr B2W2 Waiter.png]] | |style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Spr B2W2 Waiter.png]] | ||
|- style="font-size: 80%" | |- style="font-size: 80%" | ||
| Image from<br>{{color2|000000| | | Image from<br>{{color2|000000|Generation IV}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions|Black and White}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions|Black and White}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | | Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | ||
|- | |||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Waiter IV OD.png]] | |||
| colspan="2" style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{normal color dark}}; background: #{{normal color light}}; width:80px"| [[File:Waiter OD.png]] | |||
|- style="font-size: 80%" | |||
| Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation IV}} | |||
| colspan="2" | Overworld sprite from<br>{{color2|000000|Generation V}} | |||
|} | |} | ||