248
edits
(→Café) |
(→Souvenirs: pearl string and big nugget started appearing after rank 50) |
||
Line 886: | Line 886: | ||
| {{DL|Valuable item|Pearl}} | | {{DL|Valuable item|Pearl}} | ||
| style="text-align:center;" |? | | style="text-align:center;" |? | ||
|- style="background:#fff;" | |||
| {{Bag|Pearl String}} | |||
| {{DL|Valuable item|Pearl String}} | |||
| style="text-align:center;" |50+ | |||
|- style="background:#fff;" | |- style="background:#fff;" | ||
| {{Bag|Nugget}} | | {{Bag|Nugget}} | ||
| {{DL|Valuable item|Nugget}} | | {{DL|Valuable item|Nugget}} | ||
| style="text-align:center;" |? <!--observed at Rank 11--> | | style="text-align:center;" |? <!--observed at Rank 11--> | ||
|- style="background:#fff;" | |||
| {{Bag|Big Nugget}} | |||
| {{DL|Valuable item|Big Nugget}} | |||
| style="text-align:center;" |50+ | |||
|} | |} | ||
edits