468
edits
Line 166: | Line 166: | ||
| align="center"| [[File:SummonTrap.png]] | | align="center"| [[File:SummonTrap.png]] | ||
| align="center"| '''Summon Trap''' | | align="center"| '''Summon Trap''' | ||
|- style="background: #FFFFFF" | |||
| align="center"| [[File:GustTrap.png]] | |||
| align="center"| '''Gust Trap''' | |||
|- style="background: #FFFFFF" | |- style="background: #FFFFFF" | ||
edits