2,583
edits
ArcToraphim (talk | contribs) |
Dialgafan1 (talk | contribs) |
||
Line 22: | Line 22: | ||
|style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{electric color dark}}; background: #{{electric color light}}; width:80px"| [[File:Spr B2W2 Musician.png]] | |style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{electric color dark}}; background: #{{electric color light}}; width:80px"| [[File:Spr B2W2 Musician.png]] | ||
|- style="text-align: center; font-size: 80%" | |- style="text-align: center; font-size: 80%" | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White | | Image from <br>{{color2|000000|Pokémon Black and White|Black and White}} | ||
| Image from<br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | | Image from <br>{{color2|000000|Pokémon Black and White Versions 2|Black 2 and White 2}} | ||
|- style="text-align: center;" | |||
| style="{{roundy|80px}} border: 2px solid #{{electric color dark}}; background: #{{electric color light}}; width:80px" colspan="2"| [[File:BW Musician OD.png]] | |||
|- style="text-align: center; font-size: 80%" | |||
|colspan="2"| Overworld sprite from {{color2|000000|Generation V}} | |||
|} | |} | ||
edits