10
edits
ArcToraphim (talk | contribs) m (→Battles) |
(→Snowy Mountain: Snorunt appears at both locations in Nixtorm) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|613|Cubchoo}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|613|Cubchoo}} | ||
| style="background:#FFF;" | {{p|Cubchoo}} | | style="background:#FFF;" | {{p|Cubchoo}} | ||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|361|Snorunt}} | |||
| style="background:#FFF;" | {{p|Snorunt}} | |||
|- | |- | ||
| width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|624|Pawniard}} | | width="40px" class="roundybl" style="background:#FFF;" | {{MSP|624|Pawniard}} | ||
| class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Pawniard}} | | class="roundybr" style="background:#FFF;" | {{p|Pawniard}} | ||
|} | |} | ||
===Sky Garden=== | ===Sky Garden=== | ||
Available Pokémon: | Available Pokémon: |
edits