1,045
edits
No edit summary |
Mecanno-man (talk | contribs) m (Aaron's page, makes more sence) |
||
Line 19: | Line 19: | ||
| 2x || {{TCG ID|Base Set|Growlithe|28}} || {{e|Fire}} || 18 || {{rar|Uncommon}} | | 2x || {{TCG ID|Base Set|Growlithe|28}} || {{e|Fire}} || 18 || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |- | ||
| | | 1x || {{TCG ID|Base Set|Arcanine|23}} || {{e|Fire}} || 45 || {{rar|Uncommon}} | ||
|- | |||
| 2x || {{TCG ID|Base Set|Ponyta|60}} || {{e|Fire}} || 10 || {{rar|Common}} | |||
|- | |- | ||
| 1x || {{TCG ID|Jungle|Rapidash|44}} || {{e|Fire}} || 33 || {{rar|Uncommon}} | | 1x || {{TCG ID|Jungle|Rapidash|44}} || {{e|Fire}} || 33 || {{rar|Uncommon}} |
edits