19,415
edits
m (→Names: Consistency) |
m (→Names: This name really suits him) |
||
Line 83: | Line 83: | ||
|English | |English | ||
|Montgomery | |Montgomery | ||
|Similar to his Japanese name. | |||
|- style="background:#FFF;" | |||
|German | |||
|Maximilian | |||
|Similar to his Japanese name. | |Similar to his Japanese name. | ||
|- style="background:#FFF;" | |- style="background:#FFF;" |