22,209
edits
m (→Trip) |
Blazingfist (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
| N/A | | N/A | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[ | | [[Marufuji]] | ||
| N/A | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Akihiro]] | |||
| N/A | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Hirokazu]] | |||
| N/A | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Georgia]] | |||
| [[BW090|Top 16]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Rikio]] | |||
| [[BW090|Top 16]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Kobashi]] | |||
| [[BW090|Top 16]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Morishima]] | |||
| [[BW090|Top 16]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Shiozaki]] | |||
| [[BW090|Top 16]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Sugiura]] | |||
| [[BW090|Top 16]] | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| {{un|Kenta}} | |||
| [[BW090|Top 16]] | | [[BW090|Top 16]] | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| style="{{roundybl|5px}}" | [[ | | style="{{roundybl|5px}}" | [[Burgundy]] | ||
| style="{{roundybr|5px}}" | [[BW090|Top 16]] | | style="{{roundybr|5px}}" | [[BW090|Top 16]] | ||
|} | |} | ||
Line 90: | Line 117: | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Georgia|Beartic|Georgia Beartic.png|ice|size=190px|link=no}} | | {{InactivePoké|Georgia|Beartic|Georgia Beartic.png|ice|size=190px|link=no}} | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Marufuji=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Marufuji|Heatmor|none.png|fire|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Kenta=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Kenta|Golett|none.png|ground|ghost|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Sugiura=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Sugiura|Galvantula|none.png|bug|electric|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Akihiro=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Akihiro|Cinccino|none.png|normal|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Shiozaki=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Shiozaki|Zebstrika|none.png|electric|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Morishima=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Morishima|Karrablast|none.png|bug|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Hirokazu=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Hirokazu|Reuniclus|none.png|psychic|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Kobashi=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Kobashi|Sawsbuck|none.png|normal|grass|size=190px|link=no}} | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|} | |||
===Rikio=== | |||
{| align="center" width="100%" | |||
|- | |||
| {{InactivePoké|Rikio|Stoutland|none.png|normal|size=190px|link=no}} | |||
| | | | ||
| | | |