355
edits
m (Ecras'face...) |
|||
Line 104: | Line 104: | ||
<div style="{{Learnset section box style}}"> | <div style="{{Learnset section box style}}"> | ||
===By [[Level|leveling up]]=== | ===By [[Level|leveling up]]=== | ||
{| {{Bluetable|background: white; margin: auto;}} | |||
|- style="background: #ccf;" | |||
! # | |||
! | |||
! Name | |||
! Lv. | |||
|- | |||
|035 | |||
|[[Image:035MS.gif]] | |||
|{{p|Clefairy}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|039 | |||
|[[Image:039MS.gif]] | |||
|{{p|Jigglypuff}} | |||
| align="center" | 09 | |||
|- | |||
|088 | |||
|[[Image:088MS.gif]] | |||
|{{p|Grimer}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|089 | |||
|[[Image:089MS.gif]] | |||
|{{p|Muk}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|096 | |||
|[[Image:096MS.gif]] | |||
|{{p|Drowzee}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|097 | |||
|[[Image:097MS.gif]] | |||
|{{p|Hypno}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|113 | |||
|[[Image:113MS.gif]] | |||
|{{p|Chansey}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|124 | |||
|[[Image:124MS.gif]] | |||
|{{p|Jynx}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|151 | |||
|[[Image:151MS.gif]] | |||
|{{p|Mew}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|173 | |||
|[[Image:173MS.gif]] | |||
|{{p|Cleffa}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|174 | |||
|[[Image:174MS.gif]] | |||
|{{p|Igglybuff}} | |||
| align="center" | 09 | |||
|- | |||
|192 | |||
|[[Image:192MS.gif]] | |||
|{{p|Sunflora}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|238 | |||
|[[Image:238MS.gif]] | |||
|{{p|Smoochum}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|242 | |||
|[[Image:242MS.gif]] | |||
|{{p|Blissey}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|252 | |||
|[[Image:252MS.gif]] | |||
|{{p|Treecko}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|253 | |||
|[[Image:253MS.gif]] | |||
|{{p|Grovyle}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|254 | |||
|[[Image:254MS.gif]] | |||
|{{p|Sceptile}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|274 | |||
|[[Image:274MS.gif]] | |||
|{{p|Nuzleaf}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|293 | |||
|[[Image:293MS.gif]] | |||
|{{p|Whismur}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|294 | |||
|[[Image:294MS.gif]] | |||
|{{p|Loudred}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|295 | |||
|[[Image:295MS.gif]] | |||
|{{p|Exploud}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|316 | |||
|[[Image:316MS.gif]] | |||
|{{p|Gulpin}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|317 | |||
|[[Image:318MS.gif]] | |||
|{{p|Swalot}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|393 | |||
|[[Image:393MS.gif]] | |||
|{{p|Piplup}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|427 | |||
|[[Image:427MS.png]] | |||
|{{p|Buneary}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|428 | |||
|[[Image:428MS.png]] | |||
|{{p|Lopunny}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|440 | |||
|[[Image:440MS.png]] | |||
|{{p|Happiny}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|456 | |||
|[[Image:456MS.png]] | |||
|{{p|Finneon}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|- | |||
|457 | |||
|[[Image:457MS.png]] | |||
|{{p|Lumineon}} | |||
| align="center" | Basic | |||
|} | |||
=In other languages= | =In other languages= |
edits