283
edits
TheSeviper (talk | contribs) |
TheSeviper (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| [[Masaomi]] | | [[Masaomi]] | ||
| N/A<!--Winner/Runner-up--> | | N/A<!--Winner/Runner-up--> | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Bakkie]] | | [[Bakkie]] | ||
Line 46: | Line 43: | ||
| [[Domon]] | | [[Domon]] | ||
| N/A<!--Top 16--> | | N/A<!--Top 16--> | ||
|- align="center" style="background:#fff" | |||
| [[Chakkie]] | |||
| Top 16 | |||
|- align="center" style="background:#fff" | |- align="center" style="background:#fff" | ||
| [[Burgundy]] | | [[Burgundy]] |
edits