1,187
edits
Line 159: | Line 159: | ||
| align=center | 52 | | align=center | 52 | ||
| align=center | 20% | | align=center | 20% | ||
|- style="background: #{{RouteInfo/landlight}};" | |||
! colspan=6 | Special Pokemon | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Pidgey}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Swarm | |||
| align=center | 51 | |||
| align=center | 40% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Venonat}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Pokeradar]] | |||
| align=center | 22 | |||
| align=center | 2% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Venomoth}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Pokeradar]] | |||
| align=center | 50 | |||
| align=center | 20% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Nuzleaf}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Dongle Method]]<br>w/ [[Pokemon Ruby|Ruby]] | |||
| align=center | 20 | |||
| align=center | 8% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Lombre}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Dongle Method]]<br>w/ [[Pokemon Saphire|Saphire]] | |||
| align=center | 20 | |||
| align=center | 8% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Pineco}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Dongle Method]]<br>w/ [[Pokemon Emerald|Emerald]] | |||
| align=center | 20 | |||
| align=center | 8% | |||
|} | |} | ||
edits