1,187
edits
No edit summary |
|||
Line 110: | Line 110: | ||
| align=center | Grass | | align=center | Grass | ||
| align=center | 50, 52 | | align=center | 50, 52 | ||
| align=center | 20% | |||
|- style="background: #{{RouteInfo/landlight}};" | |||
! colspan=6 | Special Pokemon | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Makuhita}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | Swarm | |||
| align=center | 50, 51 | |||
| align=center | 40% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Mankey}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Pokeradar]] | |||
| align=center | 22 | |||
| align=center | 2% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Primeape}} | |||
| align=center width=9% style="background: #ddf;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|D]] | |||
| align=center width=9% style="background: #fdd;" | [[Pokémon Diamond and Pearl|P]] | |||
| align=center | [[Pokeradar]] | |||
| align=center | 51-52 | |||
| align=center | 20% | | align=center | 20% | ||
|} | |} | ||
Line 173: | Line 196: | ||
| align=center | 35% | | align=center | 35% | ||
|} | |} | ||
==Items== | ==Items== |
edits