2,600
edits
(→PAL) |
(Suddenly, every PAL password.) |
||
Line 608: | Line 608: | ||
| {{pcolor|Articuno|000}}* | | {{pcolor|Articuno|000}}* | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Ice Beam|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Ice Beam|000}} | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| 2704-0204 | | 2704-0204 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
Line 627: | Line 627: | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Aeroblast|000}} | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Aeroblast|000}} | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| | | 3467-3843 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|383|Groudon}} | | {{MSP|383|Groudon}} | ||
Line 634: | Line 634: | ||
| align=center | | | align=center | | ||
| 7132-9643 | | 7132-9643 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|445|Garchomp}} | |||
| {{pcolor|Garchomp|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Dragon Claw|000}} | |||
| align=center | Superstar | |||
| 1027-9741 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|472|Gliscor}} | |||
| {{pcolor|Gliscor|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|X-Scissor|000}} | |||
| align=center | Effective | |||
| 7182-4825 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|475|Gallade}} | |||
| {{pcolor|Gallade|000}} | |||
| align=center | {{mcolor|Fury Cutter|000}} | |||
| align=center | {{mcolor|Night Slash|000}} | |||
| align=center | Chop-Chop | |||
| 4291-0125 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|483|Dialga}} | |||
| {{pcolor|Dialga|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Iron Tail|000}} | |||
| align=center | | |||
| 3681-9208 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|494|Victini}} | | {{MSP|494|Victini}} | ||
Line 646: | Line 671: | ||
| align=center | Grass Boost | | align=center | Grass Boost | ||
| 4941-6440 | | 4941-6440 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|497|Serperior}} | |||
| {{pcolor|Serperior|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Leaf Blade|000}} | |||
| align=center | Grass Boost+ | |||
| 8047-7639 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|498|Tepig}} | | {{MSP|498|Tepig}} | ||
Line 653: | Line 684: | ||
| 5487-0833 | | 5487-0833 | ||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP| | | {{MSP|500|Emboar}} | ||
| {{pcolor| | | {{pcolor|Emboar|000}}* | ||
| colspan="2" align=center | {{mcolor| | | colspan="2" align=center | {{mcolor|Heat Crash|000}} | ||
| align=center | | | align=center | Fire Boost+ | ||
| | | 6306-9222 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|501|Oshawott}} | |||
| {{pcolor|Oshawott|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Razor Shell|000}} | |||
| align=center | PokéTC | |||
| 8084-8937 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|503|Samurott}} | |||
| {{pcolor|Samurott|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Aqua Tail|000}} | |||
| align=center | Water Boost+ | |||
| 3791-9675 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|521F|Unfezant}} | | {{MSP|521F|Unfezant}} | ||
Line 664: | Line 707: | ||
| align=center | Speedy | | align=center | Speedy | ||
| 0632-6305 | | 0632-6305 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|531|Audino}} | |||
| {{pcolor|Audino|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Secret Power|000}} | |||
| align=center | Rally | |||
| 7462-8687 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|571|Zoroark}} | |||
| {{pcolor|Zoroark|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Foul Play|000}} | |||
| align=center | PokéTC | |||
| 6150-1893 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|604|Eelektross}} | |||
| {{pcolor|Eelektross|000}}* | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Crunch|000}} | |||
| align=center | Daring | |||
| 6491-6130 | |||
|- style="background:#d79130" | |- style="background:#d79130" | ||
| {{MSP|618|Stunfisk}} | | {{MSP|618|Stunfisk}} | ||
Line 670: | Line 731: | ||
| align=center | Tangling | | align=center | Tangling | ||
| 4074-7455 | | 4074-7455 | ||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|641|Tornadus}} | |||
| {{pcolor|Tornadus|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Hurricane|000}} | |||
| align=center | | |||
| 9816-6460 | |||
|- style="background:#d79130" | |||
| {{MSP|642|Thundurus}} | |||
| {{pcolor|Thundurus|000}} | |||
| colspan="2" align=center | {{mcolor|Thunder|000}} | |||
| align=center | | |||
| 1189-0516 | |||
|- | |- | ||
! colspan="6" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | | ! colspan="6" style="background:#b64d29; {{roundybottom|5px}}" | |
edits