940
edits
(→Intro) |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| [[File:007MS.png]] || {{p|Squirtle}} | | [[File:007MS.png]] || {{p|Squirtle}} | ||
|- | |||
| [[File:010MS.png]] || {{p|Charmander}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:025MS.png]] || {{p|Pikachu}} (Four Poses) | | [[File:025MS.png]] || {{p|Pikachu}} (Four Poses) | ||
Line 67: | Line 69: | ||
|- | |- | ||
| [[File:194MS.png]] || {{p|Wooper}} | | [[File:194MS.png]] || {{p|Wooper}} | ||
|- | |||
| [[File:200MS.png]] || {{p|Misdreavus}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:202MS.png]] || {{p|Wobbuffet}} | | [[File:202MS.png]] || {{p|Wobbuffet}} | ||
Line 105: | Line 109: | ||
|- | |- | ||
| [[File:383MS.png]] || {{p|Groudon}} | | [[File:383MS.png]] || {{p|Groudon}} | ||
|- | |||
| [[File:386MS.png]] || {{p|Deoxys}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:387MS.png]] || {{p|Turtwig}} | | [[File:387MS.png]] || {{p|Turtwig}} | ||
Line 135: | Line 141: | ||
|- | |- | ||
| [[File:401MS.png]] || {{p|Kricketot}} | | [[File:401MS.png]] || {{p|Kricketot}} | ||
|- | |||
| [[File:403MS.png]] || {{p|Shinx}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:406MS.png]] || {{p|Budew}} | | [[File:406MS.png]] || {{p|Budew}} | ||
Line 195: | Line 203: | ||
|- | |- | ||
| [[File:466MS.png]] || {{p|Electivire}} | | [[File:466MS.png]] || {{p|Electivire}} | ||
|- | |||
| [[File:467MS.png]] || {{p|Magmortar}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:469MS.png]] || {{p|Yanmega}} | | [[File:469MS.png]] || {{p|Yanmega}} | ||
Line 207: | Line 217: | ||
|- | |- | ||
| [[File:484MS.png]] || {{p|Palkia}} | | [[File:484MS.png]] || {{p|Palkia}} | ||
|- | |||
| [[File:485MS.png]] || {{p|Heatran}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:486MS.png]] || {{p|Regigigas}} | | [[File:486MS.png]] || {{p|Regigigas}} | ||
Line 225: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
| [[File:495MS.png]] || {{p|Snivy}} | | [[File:495MS.png]] || {{p|Snivy}} | ||
|- | |||
| [[File:511MS.png]] || {{p|Pansage}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:519MS.png]] || {{p|Pidove}} | | [[File:519MS.png]] || {{p|Pidove}} | ||
|- | |||
| [[File:527MS.png]] || {{p|Woobat}} | |||
|- | |||
| [[File:551MS.png]] || {{p|Sandile}} | |||
|- | |- | ||
| [[File:570MS.png]] || {{p|Zorua}} | | [[File:570MS.png]] || {{p|Zorua}} | ||
|- | |- | ||
| [[File:571MS.png]] || {{p|Zoroark}} | | [[File:571MS.png]] || {{p|Zoroark}} | ||
|- | |||
| [[File:585MS.png]] || {{p|Deerling}} | |||
|- | |||
| [[File:610MS.png]] || {{p|Axew}} | |||
|- | |||
| [[File:643MS.png]] || {{p|Reshiram}} | |||
|- | |||
| [[File:644MS.png]] || {{p|Zekrom}} | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits