602
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 79: | Line 79: | ||
==Beach Area== | ==Beach Area== | ||
'''Move Vendor:''': | '''Move Vendor:''':Whirlpool | ||
Availible Pokémon: | Availible Pokémon: | ||
Line 129: | Line 129: | ||
|} | |} | ||
==Factory== | |||
'''Move Vendor''':None | |||
Available Pokémon: | |||
{| width="150px" align="center" style="background:#{{steel color}}; border:3px solid #{{steel color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! align="center" colspan="2" style="background:#{{steel color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|056|Mankey}} | |||
| {{p|Mankey}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|057|Primeape}} | |||
| {{p|Primeape}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|100|Voltorb}} | |||
| {{p|Voltorb}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|101|Electrode}} | |||
| {{p|Electrode}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|122|Mr.Mime}} | |||
| {{p|Mr.Mime}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|137|Porygon}} | |||
| {{p|Porygon}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|151|Mew}} | |||
| {{p|Mew}}{{tt|*|After meeting 80 people via SpotPass}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|227|Skarmory}} | |||
| {{p|Skarmory}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|233|Porygon2}} | |||
| {{p|Porygon2}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|379|Registeel}} | |||
| {{p|Registeel}}''(post-ending)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|403|Shinx}} | |||
| {{p|Shinx}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|404|Luxio}} | |||
| {{p|Luxio}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|405|Luxray}} | |||
| {{p|Luxray}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|447|Riolu}} | |||
| {{p|Riolu}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|448|Lucario}} | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Lucario}}''(boss)'' | |||
|} | |||
edits