602
edits
(Quite close) |
No edit summary |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|449|Hippopotas}} | | width="40px" style="background:#FFF;" | {{MSP|449|Hippopotas}} | ||
| style="background:#FFF;" | {{p| | | style="background:#FFF;" | {{p|Hippopotas}} | ||
|- | |- | ||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|066|Machop}} | | width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|066|Machop}} | ||
Line 22: | Line 22: | ||
==Desert== | ==Desert== | ||
'''Move Vendor: None''' | |||
Available Pokémon: | |||
{| width="150px" align="center" style="background:#{{ground color}}; border:3px solid #{{ground color dark}}; {{roundy|15px}}" | |||
! align="center" colspan="2" style="background:#{{ground color light}}; {{roundytop}}" | Pokémon | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|111|Rhyhorn}} | |||
| {{p|Sandshrew}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|112|Rhydon}} | |||
| {{p|Rhydon}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|231|Phanpy}} | |||
| {{p|Phanpy}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|232|Donphan}} | |||
| {{p|Donphan}}<br>''(post-ending)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|296|Makuhita}} | |||
| {{p|Makuhita}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|297|Hariyama}} | |||
| {{p|Hariyama}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|331|Cacnea}} | |||
| {{p|Cacnea}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|332|Cacturne}} | |||
| {{p|Cacturne}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|341|Corphish}} | |||
| {{p|Corphish}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|342|Crawdaunt}} | |||
| {{p|Crawdaunt}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|387|Turtwig}} | |||
| {{p|Turtwig}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|388|Grotle}} | |||
| {{p|Grotle}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|389|Torterra}} | |||
| {{p|Torterra}}''(boss)'' | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|449|Hippopotas}} | |||
| {{p|Hippopotas}} | |||
|- style="background:#FFF" | |||
| width="40px" | {{MSP|450|Hippowdon}} | |||
| {{p|Hippowdon}} | |||
|- | |||
| width="40px" style="background:#FFF; {{roundybl}}" | {{MSP|464|Rhyperior}} | |||
| style="background:#FFF; {{roundybr}}" | {{p|Rhyperior}}<br>''(post-ending)'' | |||
|} | |||
edits