767
edits
m (oopsy) |
Unown Lord (talk | contribs) No edit summary |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- align="center" | |- align="center" | ||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''{{color2|000|Generation V}}'''<br>[[Pokémon Black and White beta|Black and White]] | | class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''{{color2|000|Generation V}}'''<br>[[Pokémon Black and White beta|Black and White]] | ||
|- align="center" | |||
| class="roundy" style="background:#FFFFFF; font-size: 90%;" | '''Unreleased'''<br>[[Pocket Monsters RPG]] | |||
|} | |} | ||
|} <includeonly>[[Category:Beta versions]]</includeonly><noinclude>[[Category:Navigation templates]]</noinclude> | |} <includeonly>[[Category:Beta versions]]</includeonly><noinclude>[[Category:Navigation templates]]</noinclude> |
edits