7,394
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
|||
Line 69: | Line 69: | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| ''{{color2|000|EP104|Bound For Trouble}}'' | | ''{{color2|000|EP104|Bound For Trouble}}'' | ||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| rowspan="2" | [[File:Articuno movie 2.png|200px]]<br>{{color2|000|Articuno (anime)|Articuno}} | |||
| {{color2|000|Wild Pokémon|None}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| ''{{color2|000|M02|The Power of One}}'' | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| rowspan="2" | [[File:Zapdos movie 2.png|200px]]<br>{{color2|000|Zapdos (anime)|Zapdos}} | |||
| {{color2|000|Wild Pokémon|None}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| ''{{color2|000|M02|The Power of One}}'' | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| rowspan="2" | [[File:Moltres movie.png|200px]]<br>{{color2|000|Moltres (anime)|Moltres}} | |||
| {{color2|000|Wild Pokémon|None}} | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |||
| ''{{color2|000|M02|The Power of One}}'' | |||
|- align="center" style="background: #fff" | |- align="center" style="background: #fff" | ||
| rowspan="2" | [[File:Giant Charizard.png|200px]]<br>{{pcolor|Charizard|000}} | | rowspan="2" | [[File:Giant Charizard.png|200px]]<br>{{pcolor|Charizard|000}} |
edits