540
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 536: | Line 536: | ||
| April 25, 2011 | | April 25, 2011 | ||
| December 17, 2010 | | December 17, 2010 | ||
| | |||
|- align="center" | |||
! 49 | |||
| | |||
| [[File:SetSymbolEmerging Powers.png|19px]] | |||
| {{TCG|Emerging Powers}} | |||
| ''Not Released in Japanese'' | |||
| 98 | |||
| | |||
| August 31, 2011 | |||
| | |||
| | | | ||
|- align="center" | |- align="center" |
edits