7,394
edits
Vuvuzela2010 (talk | contribs) |
Vuvuzela2010 (talk | contribs) (→Pokémon Seen on Pinkan Island: team rockets imagination) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Nidoking|Pink Nidoking.png|Poison|Ground|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Nidoking|Pink Nidoking.png|Poison|Ground|link=no}} | ||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Vileplume|None.png|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Vileplume|None.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Paras|Pink Diglett 2.png|Bug|Grass|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Paras|Pink Diglett 2.png|Bug|Grass|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Venonat|Pink Venonat Poliwhirl.png|Bug|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Venonat|Pink Venonat Poliwhirl.png|Bug|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Diglett|Pink Diglett 2.png|Ground|link=no}} | |||
|- | |- | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Mankey|Pink Pokemon.jpg|Fighting|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Mankey|Pink Pokemon.jpg|Fighting|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Primeape|Pink Pokemon.jpg|Fighting|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Primeape|Pink Pokemon.jpg|Fighting|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Bellsprout|None.png|Grass|Poison|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Bellsprout|None.png|Grass|Poison|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Dodrio|Pink Dodrio.png|Normal|Flying|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Dodrio|Pink Dodrio.png|Normal|Flying|link=no}} | ||
|- | |||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Exeggutor|None.png|Grass|Psychic|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Exeggutor|None.png|Grass|Psychic|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Rhyhorn|EP088.png|Ground|Rock|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Rhyhorn|EP088.png|Ground|Rock|link=no}} | ||
| {{InactivePoké|Pinkan Island|Rhydon|None.png|Ground|Rock|link=no}} | | {{InactivePoké|Pinkan Island|Rhydon|None.png|Ground|Rock|link=no}} | ||
| | | | ||
|} | |} |
edits