119,920
edits
m (→In storage) |
mNo edit summary |
||
Line 164: | Line 164: | ||
| align=center | [[Image:292.png]]<br>{{p|Shedinja}} | | align=center | [[Image:292.png]]<br>{{p|Shedinja}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | | align=center | [[Image:523.png]]<br>{{p|Zebstrika}} | ||
| align=center | [[Image:528.png]]<br>{{p|Swooat}} | |||
| align=center colspan=2 | [[Image:562.png]] → [[Image:563.png]]<br>{{p|Yamask}} → {{p|Cofagrigus}} | | align=center colspan=2 | [[Image:562.png]] → [[Image:563.png]]<br>{{p|Yamask}} → {{p|Cofagrigus}} | ||
|- | |||
| align=center colspan=2 | [[Image:623.png]]<br>{{p|Golurk}} | |||
| align=center colspan=2 | [[Image:591.png]]<br>{{p|Amoonguss }} | |||
|} | |} | ||
Line 246: | Line 250: | ||
| align=center | [[Image:615.png]]<br>{{p|Cryogonal}} | | align=center | [[Image:615.png]]<br>{{p|Cryogonal}} | ||
|- | |- | ||
| align=center | | align=center | [[Image:596.png]]<br>{{p|Galvantula}} | ||
| align=center | [[Image:609.png]]<br>{{p|Chandelure}} | | align=center | [[Image:609.png]]<br>{{p|Chandelure}} | ||
| align=center | | align=center | [[Image:537.png]]<br>{{p|Seismitoad}} | ||
| align=center | [[Image:598.png]]<br>{{p|Ferrothorn}} | |||
| align=center | [[Image:538.png]]<br>{{p|Throh}} | |||
|} | |} | ||
edits