223
edits
Spinner008 (talk | contribs) (pokemon locations) |
Spinner008 (talk | contribs) m (→Pokémon) |
||
Line 92: | Line 92: | ||
| align=center | 25 | | align=center | 25 | ||
| align=center | 20% | | align=center | 20% | ||
|- | |||
| align=center | {{p|Wobbuffet}} | |||
| align=center width=6% style="background: #edc;" | [[Pokémon Gold and Silver|G]] | |||
| align=center width=6% style="background: #cde;" | [[Pokémon Gold and Silver|S]] | |||
| align=center width=6% | | |||
| align=center | Blackthorn | |||
| align=center | 20, 25 | |||
| align=center | 15% | |||
|- | |||
| align=center | {{p|Dunsparce}} | |||
| align=center width=6% style="background: #edc;" | [[Pokémon Gold and Silver|G]] | |||
| align=center width=6% style="background: #cde;" | [[Pokémon Gold and Silver|S]] | |||
| align=center width=6% style="background: #dff;" | [[Pokémon Crystal|C]] | |||
| align=center | Violet | |||
| align=center | 4 | |||
| align=center | 1% | |||
|- | |- | ||
| align=center rowspan=3 | {{p|Goldeen}} | | align=center rowspan=3 | {{p|Goldeen}} | ||
Line 151: | Line 167: | ||
| align=center | 5-15 | | align=center | 5-15 | ||
| align=center | 100% | | align=center | 100% | ||
|- {{RouteInfo/morning}} | |- {{RouteInfo/morning}} | ||
! colspan=7 | Morning | ! colspan=7 | Morning |
edits