71,838
edits
mNo edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 80: | Line 80: | ||
|- | |- | ||
| 66/114 || {{TCG ID|Black & White|Purrloin|66}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Common}} | | 66/114 || {{TCG ID|Black & White|Purrloin|66}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| 71/114 || {{TCG ID|Black & White|Zoroark|71}} || {{e|Darkness}} || {{rar|Rare Holo}} | |||
|- | |- | ||
| 78/114 || {{TCG ID|Black & White|Patrat|78}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | | 78/114 || {{TCG ID|Black & White|Patrat|78}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | ||
Line 86: | Line 88: | ||
|- | |- | ||
| 84/114 || {{TCG ID|Black & White|Pidove|84}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | | 84/114 || {{TCG ID|Black & White|Pidove|84}} || {{e|Colorless}} || {{rar|Common}} | ||
|- | |||
| 113/114 || {{TCG ID|Black & White|Reshiram|113}} || {{e|Fire}} || {{rar|SuperRare Holo}} | |||
|- | |||
| 114/114 || {{TCG ID|Black & White|Zekrom|114}} || {{e|Lightning}} || {{rar|SuperRare Holo}} | |||
|} | |} | ||
{{Col-2}} | {{Col-2}} |