62,578
edits
No edit summary |
mNo edit summary |
||
Line 53: | Line 53: | ||
|- | |- | ||
| 18 || Alto Mare Cube || T || -- | | 18 || Alto Mare Cube || T || -- | ||
|- | |||
| -- || Grass Energy || E || -- | |||
|- | |||
| -- || Water Energy || E || -- | |||
|- | |||
| -- || Psychic Energy || E || -- | |||
|- | |||
| -- || Fighting Energy || E || -- | |||
|} | |} | ||
[[Category:TCG half decks]] | [[Category:TCG half decks]] |